Pasakiška dailė

„Pasakiškoji dailė“ – ankstyvosios dailės užsiėmimai patiems mažiausiems (nuo 1,5 metų) kartu su psichologe, taikančia pasakų terapijos metodus Viktorija Grigorjeva. Ji pati ir pasakoja apie dailės saviraiškos užsiėmimus.

Kūrybinės saviraiškos pamokos metu mano mažieji draugai susipažins su kokiu nors pasakų personažu (gaus pasakos personažo ruošinį) ir vykdydami nurodymus, tuos personažus„atgaivins“. Šio kūrybinio proceso metu bus taikomos įvairios meninės technikos (vaizduojamoji kūryba iš spalvoto smėlio, kūryba iš susukto popieriaus, piešimas su tekstile, kūryba iš vielučių ir siūlų ir kt.) ir medžiagos (spalvotas smėlis, plastelinas, dažai, tekstilė, kruopos, makaronai, plunksnos, sagos, siūlai, vielutės, popierius, paralonas ir kt.).

Vienų užsiėmimų metu mano mažieji draugai visi kartu dirbs prie vieno kūrybinio projekto. Kituose užsiėmimuose vyks individualus darbas. Kai kurie pasakų personažai „atgis“ teatro saviraiškos pamokose. Tarp kitko, kai kurias dekoracijas spektakliams, taip pat darys patys pasakininkai.

Dailės užsiėmimuose naudojamos įvairiausios dailės priemonės. Mamoms belieka pasirūpinti savo ir vaiko apranga, kurios nebūtų gaila išsitepti (tinkami ir dailei skirti žiurstukai).

Apie formalų Viktorijos išsilavinimą:

  • Baigė Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą. Čia įgijo psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą, o taip pat psichologinio konsultavimo specializaciją.
  • Maskvos kognityvinio konsultavimo institute baigė bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.
  • Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija“ centre ( Maskva) baigė bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.
  • Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) baigė tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus.
  • Įgijo gydytojo meistro vardą pagal Reiki sistemą (energetinis gydymas) gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija).

Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip“ ir „ne“, nėra „blogai“ ir „gerai“. Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Man žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. Šiuo požiūriu labai įdomu nagrinėti pasaulį ir viską, kas yra jame. Kad galėčiau žmogui parodyti jo vidinę planetą ir pradėčiau lobių paiešką, aš naudoju visus savo įrankius. Dirbdama aš su džiaugsmu aptinku naujus įrankius – tai vidinės kito žmogaus erdvės dovanos.

Tvarkaraštis.