Šokių pradžiamokslis

Tėvų ir vaikų šokiai nuo 1,5 metų

Šokio pradžiamokslio pamokas veda profesionali šokėja Rūta Ambrozaitienė.

Programa skirta norintiems šokti tėvams ir jau aktyviai savarankiškai judantiems vaikams.
Pamokų metu mokomasi įvairiausių šokių stilių žingsnelių: Lotynų Amerikos (ča ča ča, salsa, bačiata…), džiazinio šokio, baleto, šiuolaikinio šokio, trypiamas rokenrolas ir svinguojama. Taip pat tyrinėjama erdvė, mokomasi aktyviai klausytis muzikos, atskirti skirtingus vieno muzikos kūrinio ritmus, kūrybingai išnaudoti paprasčiausius kasdienius daiktus ir išreikšti savo autentišką judesį. Visa tai padeda lavinti ne tik fizinį judėjimą, bet ir kūrybinį mąstymą, skatina aktyvią saviraišką ir pasitikėjimą savimi.

Šokio metu dirba visos raumenų grupės, laimės hormonai ir protas nesnaudžia, tad tai yra puikiausia mankšta ir lavinimas tiek mažiesiems pasaulio tyrinėtojams, tiek ir jų tėveliams. Šokant kartu su savo vaiku tvirtėja emocinis ir fizinis ryšys, stiprėja pasitikėjimas vienas kitu. Ar gi tai ne svarbiausia?

„Mažyliai myli šokį, ypač tuomet, kai mato šokančius savo tėvus. Šokio teikiamą fizinę ir kūrybinę naudą bei džiaugsmus patyręs vaikas daug labiau pasitiki savimi ir tėvais sudėtinguose gyvenimo tarpsniuose. Tad niekada nepraleiskite progos pašokti drauge!“ – sako šokio mokytoja Rūta Ambrozaitienė.

Rekomendacijos atvykstantiems į pamoką:
• Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais sau ir vaikeliui. Šokant kartu, kūno temperatūra pakyla, tad labai svarbu neprirengti vaikučio, jog jis neperkaistų ir jaustųsi komfortabiliai.
• Rekomenduojama patogi, plokščiapadė, patalpose dėvima avalynė (pvz. sportinės). Ji suteiks saugumo, nes padės išlaikyti pėdų stabilumą ir apsaugos nuo slydimo.
• Teigiamos emocijos ir nusiteikimas pašokti iš širdies.