#BūkRamus - tiesioginės pamokėlės (ir jų įrašas žiūrėti vėliau) bei virtuali užduočių dėžutė

buk ramus tiesioginės pamokėlės mažųjų valdos

Tiesioginės #BūkRamus transliacijos – tai virtuali, nuotolinių veiklų kupina Mažųjų valdų programa, ypatingai tinkama, kai tenka likti namie!

KAIP viskas atrodo?

Antradieniais ir ketvirtadieniais Jums, mielos šeimos, siųsime nuorodą, kur TIESIOGIAI galėsite prisijungti prie transliacijos ir joje dalyvauti. O pasibaigus transliacijai – gauti jos įrašą su galimybę peržiūrėti bet kada ir bet kiek kartų 7 dienas.

KAS TAI?

BŪKRAMUS, tai LĖTOS MEDIJOS formatas Jūsų vaikui. Šis formatas yra labiausiai tinkamas mažiems vaikams, nes joje vaizdas neperkrautas mirksėjimu, juda tik personažai. Taip pat tai įtraukiantis turinys, kur kiekvienos pamokėlės metu mokytojai kvies įsitraukti į veiklas, namuose žaidimams rasti tinkamus, vaizduotę lavinančius daiktus. Kaip, pavyzdžiui, muzikavimui pasiimti šaukštus, žaidimui susirasti skarelę, o keliavimui – dėžę. Taip pat bus kūrybinių užduočių. Su vaikais kartu kursime, piešime, maišysime ir pan. Prieš kiekvieną pamoką informuosime, kokių priemonių reikės pamokėlės metu.

+ Virtuali užduočių dėžutė! 

Kartą per savaitę atsiųsime ir virtualią užduočių dėžutę! Joje pateiksime idėjų, ką ir kaip veikti su vaikais, kol lauksite kito virtualaus susitikimo!

Rinkitės vieną arba visus tris:

  1. antradienio transliacija ir įrašas;
  2. ketvirtadienio transliacija ir įrašas;
  3. virtuali užduočių dėžutė.

Programa:

  • 10:00 – 10:20 Pirma pamokėlė
  • 10:20 – 10:40 Pertrauka
  • 10:40 – 11:00 Antra pamokėlė
  • 11:00 – 11:20 Pertrauka
  • 11:20 – 11:40 Trečia pamokėlė

Pirmojo #BūkRamus sezono ištraukos: