Slide background

Juk genijais - tampama

Sveiki atvykę į Mažųjų valdų karalystę!

10-asis, JUBILIEJINIS sezonas jau čia! Per dešimtmetį sukaupėme didžiulę patirtį ir žinias apie vaikus. Čia rasite viską, kas aktualu auginant mažuosius Princus ir Princeses.

Mažųjų valdų kūdikių akademijose (Smolensko g., Antakalnio g. ir Vilnius Grand Resort) kviečiame Jus į PUSDIENIO DARŽELĮ,  taip pat į daugelio šeimų gyvenimus pakeitusias 7 INTELEKTŲ lavinimo programas: Pažintys, Kelionės ir Jausmai.  Išsirinkti pramogas galite čia.

NAUJAS darželis KALNĖNUOSE!

Naujas, harmoningos raidos, daugiakalbis „Mažųjų valdų“ darželis KALNĖNUOSE!
Džiaugiamės, kad jau galime jus pakviesti į trečiąją „Mažųjų valdų“ karalystę!
Ją, kaip ir kitus darželio padalinius, įkūrėme kuo arčiau gamtos ir parkų – esame visai prie pat Ribiškių pažintinio tako. Čia mažylių lauks ištvermės žygiai, išvykos, ir žaidimai, lauko pedagogikos principai. Ir žinoma, svarbiausios „Mažųjų valdos“ vertybės ir ugdymo filosofija:
- Daugiakalbis darželis.
- Harmoninga raida.
- 7 intelektų lavinimas
- Lauko pedagogika.
- Stiprus, sportiškas ir sveikas kūnas.
- Patiriame menus, muzikuojame, studijuojame matematiką pagal Oxford Numicon metodiką, mokomės emocinio raštingumo.
Smalsu, kaip mes gyvename? Registruokitės ir patirkite dieną darželyje!

PAMOKĖLĖS IR PROGRAMOS gyvai

Kviečiame lankyti Jums kuriamas mūsų akademijas Naujamiestyje, Antakalnyje ir Vilnius Grand Resort. Ką pasirinkti? Užsukite pasirinkti, skambinkite, rašykite arba paskaitykite aprašymus daugybės gėrio, kurį galime pasiūlyti:

  1. Pusdienio darželis šeimoms su vaikais – geriausias būdas lavinti ir bendrauti laikotarpyje iki darželio lankymo! Čia susipina dailės, muzikos ir kalbų pamokos, judesio valandėlės ir, žinoma, tėvų bendravimas.
  2. 7 intelektų lavinimo programa PAŽINTYS (5 mėn.-2 metai) – multisensorinės pamokos, dainelės, šviesos stalas, patyrimai ir žinios apie tai, kaip auginti protingą vaiką.
  3. 7 intelektų lavinimo programa KELIONĖS (1,5-4 m.) – tai tikras emocijų teatras, daugybė „darbinių“ dainų ir žinios apie vaiko emocijas ir elgesį.

TVARKARAŠTIS čia.


.

Geriausios dovanos gimtadieniams ir krikštynoms:

Naujausi mūsų tinklaraščio įrašai

Draugaukime per Facebook