Sveiki atvykę į Mažųjų valdų TV!

Per devynerius Mažųjų valdų gyvavimo metus sukaupėme gausią videoteką: seminarų, dainelių ir eilėraščių, video pamokėlių iš tiesioginių transliacijų „Būk ramus“ bei didžiulio populiarumo sulaukusių nuotolinių 7 intelektų lavinimo programų PAŽINTYS, KELIONĖS ir JAUSMAI.

Dosniai atveriame smagų ir įkvepiantį video turinį visiems Mažųjų valdų gerbėjams ir linkime patirti daug džiugių akimirkų kasdienoje!

P.S. Kai kurie video yra „uždari“ - reikalingas slaptažodis. Pateikę savo el. pašto adresą kelių akimirkų bėgyje gausite tik Jums skirtą slaptažodį šių video peržiūrai.

Dainelės ir eilės

„Viskas bus gerai!“ Daina sukurta autorinei 7 intelektų lavinimo programai JAUSMAI, kuri gimė edukologės Renatos Lazdin, dr. Lolitos Navickienės ir psichologės Viktorijos Grigorjevos rankose. Dainos autoriai dr. Lolita Navickienė ir Albertas Navickas. Dainą atlieka 7 intelektų lavinimo programos KELIONĖS personažai: žavioji mokytoja Agnė ir žaismingoji žirafa Čiaba.

„Čiuku čiuku traukinuku“Autoriai – Lolita Navickienė ir jos sūnus Albertas Navickas, sukurta 7 intelektų lavinimo programai JAUSMAI.

Eilėraštis „Aš pasauly gyvenu“. Teksto ir judesių autorė – Renata Lazdin. Skaito – Renata Lazdin.

Seminarai

„Ekranai ir vaikai – nuo šiol geriausi draugai?!“ Konsultuoja edukologė Renata Lazdin.

Seminaras apie TĖVŲ EMOCIJAS | 7 intelektų lavinimo programa KELIONĖS. Pasakoja psichologė Viktorija Grigorjeva ir edukologė Renata Lazdin.

Seminaras apie pagyrimų svarbą ir iššūkius drąsiausiems tėvams | Iš nuotolinės 7 intelektų lavinimo programos JAUSMAI. Konsultuoja edukologė Renata Lazdin.

Laidelės vaikams

Tėčiai angliškai su Jack.

Interaktyvi pamokėlė – Žemės diena. Mokomės saugoti ir tausoti Žemę.

Hugo švenčia mamos dieną. Iš interaktyvių pamokėlių ciklo #BūkRamus.