Apie mokslines prielaidas (metodikas)

Šiandiena yra išties ypatinga. Ypatinga žinių, kurias sukaupė žmonija gausa ir jų prieinamumu visiems norintiems. Tokiame amžiuje akivaizdus laimėjimas – delioti savo vaiko ugdymo delionę pagal savo paties norus, požiūrius ir priimtinumus. Tik svarbiausia – atsispiriama nuo žinojimo, kad vaikas lavėja turtingoje aplinkoje, o nelavinamas smegenis – pamažu praranda. Ar matote kokie pasitempę ir gražūs yra olimpiniai atletai? Nes jie daug sportuoja. Taip ir protas bei intelektas – naudojami ir lavinami jie auga ir didėja jų galimybės (angl. Use it or loose it).

Džiaugsmas

Mokymasis ir pažinimas lygu nenusakomas džiaugsmas (čia nėra vietos prievartiniam mokymui ir tėvų spaudimui). Mokymasis – geriausias ir niekada nesibaigiantis žaidimas pasaulyje!

Greitis

Mokymasis vyksta greitai, nes mažas vaikas yra šimtus kartų greitesnis suvokti ir pažinti nei bet kuris suaugęs žmogus. Vaikai nėra nenuoramos, jie yra tiesiog per protingi ilgai ką nors veikti.

Efektyvumas ir savalaikiškumas

Efektyvus laikas mokytis – iki šešerių. Geriausias – iki dvejų. Nuo pat gimimo gebėjimas mokytis ženkliai krenta (pirmieji metai svarbesni nei antrieji, antrieji – svarbesni nei tretieji ir t.t.)

Visapusiškumas

Girdėti, matyti ir jausti (liesti, judėti) – esminiai pažinimo efektyvumo garantai. MV intelektų ugdymo programa apima ne tik muziką ir judesį (kas yra įprasta), bet ir fizinį lavinimą, skaitymą, matematiką, užsienio kalbų pažinimą ir kitas Jūsų vaikų ateičiai itin svarbias temas. Siekiame padėti tėvams sutaupyti ateities pinigus. Trumpiau kalbant – MV intelektų programa apima siekia lavinti visus intelektus.

Dinamika

MV intelektų ugdymo programa yra nuolat pildoma, tobulinama, mūsų artimųjų mažųjų genijų labui kasdien apimanti vis daugiau ir vis naujų elementų, subalansuota vaikyti mamos ir, juo labiau, vaiko nuobodį.

Tobula komanda

Būtent tėvai ir vaikas yra tobuliausia mokymosi komanda. Akademijos uždavinys – suteikti metodines ir teorines gaires šios komandos klestėjimui! Besilankydami akademijos sesijose matysite puikius rezultatus. Besilankydami akademijoje ir aktyviai dirbdami (o ne nuobodžiaudami prie televizoriaus ir krūvos beprasmių žaislų) namuose – stebėsite atsiskleidžiant jūsų tobulybės genijų.