Play English With Jack - tai 5 edukaciniai ir smagūs anglų kalbos pamokėlių įrašai po 20 min. (žiūrėti Jums patogiu metu).

Mokykimės žaisdami

Tai įtraukiantis edukacinis ir pramoginis turinys, kur kiekvienos 20 min. pamokėlės metu Jack kvies kartu dainuoti daineles su judesiais, žais pirštukų žaidimus, pateiks įvairios įdomios ir naudingos informacijos, o įsitraukti į veiklas kvies pasitelkiant namuose lengvai randamus tinkamus, vaizduotę lavinančius daiktus. Kaip, pavyzdžiui, muzikavimui pasiimti šaukštus, susirasti skarelę ir pan. Kartu skrisime į kosmosą, mokysimės saugaus eismo, sutiksime Albertą Einšteiną ir dar daugiau!

Odoo - Pavyzdys 2 trims stulpeliams

Lėtos medijos formatas – tinkamiausias

Šis formatas yra labiausiai tinkamas mažiems vaikams, nes joje vaizdas yra statiškas, juda tik Jack ir personažai, ekranas nemirksi ir nestimuliuoja mažųjų netinkamai.

Kalbos galima mokytis nuo gimimo, tačiau ekranus rekomenduojame ne anksčiau nei nuo 2 metų. Pamokos tinka iki pat mokyklos, bet džiugina ir vyresnius (patikrinta)!

Odoo - Pavyzdys 3 trims stulpeliams

Užsienio kalba – kodėl verta mokyti?

Mažųjų valdos jau ne vienerius metus plačiai skleidžia kalbų mokymosi pirmaisiais gyvenimo metais naudą! Plačiau apie tai - 7 intelektų lavinimo programoje PAŽINTYS Kodėl? O gi siekiant išmokyti vaikus užsienio kalbas intuityviai, neanalizuojant – taip kaip jų genialios smegenys sugeba geriausiai. Net jei vaikas negirdi užsienio kalbos reguliariai – mankštinamas vaiko intelektas, jo protas. Video pamokos vyksta prabangiuoju ir mažiems vaikams labiausiai tinkamu būdu mokytis kalbų, t.y imersijos metodu. Jack žaidžia tik angliškai, o žiūrinčių su vaikais tėvelių prašome nevertėjauti, o pasinerti į užsienio kalbą. Pasispauskite stebuklingą mygtuką!

Play English With Jack ištraukos: