NUOTOLINIAI MOKYMAI: PAŽINTYS - I dalis

Nuotolinė 7 intelektų lavinimo programa PAŽINTYS - I temų ciklas

1 dalies vebinarų temos:

 1. Meilė ir pasitikėjimas – svarbiausi uždaviniai. Kaip būti? Kaip mokyti mažylį? Ką reiškia žodis „mokyti”, kai kalbame apie mažą vaiką?
 2. Klausa, rega, lytėjimas – sensoriniai uždaviniai. Ženklų kalba – būdas susikalbėti arba – smagus būdas lavinti smegenis.
 3. Judėjimas – kaip būti?
 4. Kalbos vystymasis. Kaip bendrauti su vaiku ir kodėl verta kalbėti gausiau?
 5. Užsienio kalbos mokymosi diegimas.
 6. Muzika ir mažas vaikas. Savarankiškas vaiko užimtumo plano sudarymas, kuris atitiktų šeimos norus, požiūrį bei lūkesčius.
 7. Vaiko proto mankštos būdai (G.Domano metodų privalumai ir trūkumai, adaptacijos kasdienybėje).

Viso: 7 vebinarai + 7 žaidimų namams rinkiniai + uždara Facebook grupė pasitarimams

Amžius: šeimoms su vaikais nuo gimimo iki 3 metų.

NUOTOLINIAI MOKYMAI: PAŽINTYS - II temų ciklas

2 mokymų dalies vebinarų temos:

 1. Įvadas. Kasdienybės pagrindai: kalba, sensorika, judėjimas ir muzika
 2. Laisvas žaidimas ir žaislai. Kodėl vaikai nežaidžia vieni? Kaip juos paskatinti?
 3. Knygos ir pasakų supergalia. Kaip skaityti ir ką skaityti
 4. Vaiko poreikai: kodėl jie nerimsta?
 5. “Rimti” reikalai: raštas, matematika, užsienio kalba – ką žaisti su vyresniais?
 6. Emocinis intelektas ir harmonizuojantys žaidimai
 7. Tėvų teisė nutarti ir žaismingi santykių sureguliavimo būdai
 8. Vaikas ir ekranai – kaip moderuoti?

Viso: 8 vebinarai + 8 žaidimų namams rinkiniai  + uždara Facebook grupė pasitarimams

Amžius: šeimoms su vaikais nuo 1,5 metų.

Stebuklinga pradžia pagal 7 intelektų lavinimo programą – tai nuotoliniai praktiniai mokymai skirti šeimoms, auginančioms ikimokyklinio amžiaus vaikus. Edukologės Renatos Lazdin vebinarų ciklas padės nukeliauti kupiną atradimų 80 dienų kelionę: vebinarai padės išnagrinėti temas teoriškai, o smagių užduočių bei edukacinės medžiagos rinkiniai padės viską išbandyti!

Vebinarai pateikiami kas dešimt dienų, įrašai nuo pateikimo momento prieinami iki kurso pabaigos. Užduočių santraukos, nuorodos į grojaraščius siunčiamos tekstu el.laišku. Medžiaga skirta naudoti šeimai, draudžiamas ir persekiojamas dalinimasis šiuo turiniu su kitais asmenimis.

Kam skirti nuotoliniai mokymai? 

 • visiems, kurie atranda/jau atrado ankstyvąjį ugdymą ir vaiko kasdienybę nori užpildyti prasminga veikla ir pasaulio pažinimu;
 • tiems, kurie norėjo, bet neturėjo galimybės gyvai lankyti „7 intelektų lavinimo programos”;
 • tiems, kurie lankė Renatos Lazdin sukurtas intelektų lavinimo programas ir seminarus, tačiau žinias nori pagilinti ar atgaivinti.

Nuotolinių mokymų lektorė ir kuratorė: RENATA LAZDIN – pirmojo septynmečio edukologė, vaikų darželių ir kūdikių akademijos Mažųjų valdos įkūrėja, knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai” autorė, dviejų vaikų mama; daugiau informacijos – www.7intelektai.lt.

Šių praktinių mokymų metu Jūs: 

 • susipažinsite/pagilinsite žinias apie ankstyvąjį vaikų ugdymą bei mažų vaikų ugdymo principus;
 • daugiau sužinosite apie pirmojo septynmečio poveikį visam gyvenimui;
 • sulauksite gilesnės kai kurių temų analizės (papildoma literatūra, komentarai, nuorodos);
 • sužinosite daug naujų žaidimų;
 • sulauksite atsakymų į klausimus, kilusius jau pradėjus praktikuoti programą;
 • turėsite galimybę Jums rūpimais klausimais konsultuotis tiesiogiai su lektore.

Programos metu Jūsų taip pat laukia Renatos Lazdin sukurti edukaciniai-praktiniai užduočių rinkiniai, kurie padės Jums:

 • ritmingai muzikuoti (sudaryti grojaraščiai klausymuisi ir judėjimui, pažintiniai eilėraščiai, ženklų dainelės ir kt.),
 • kurti enciklopedinio ir lingvistinio mokymosi medžiagą,
 • kasdienybę praturtinti prasmingais žaidimais bei žaidinimais.

Kada ir kaip prasidės? Pirmąją praktinių mokymų dieną el.paštu, kurį nurodysite pirkdami bilietą, sulauksite laiško su pirmu vebinaru ir užduotimis pirmai dešimčiai dienų!

Turite klausimų? Rašykite lektorei [email protected].

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

Mama Kristina: „Labai džiaugiuosi abejomis dalimis: tiek 7 intelektų lavinimo programa lankant gyvai, tiek nuotoline programa – man labai daug naujo ir įdomaus buvo šiame nuotoliniame kurse!! Tikrai esu maloniai nustebinta ir lūkesčiai viršyti :) Ypač patiko gyvi pavyzdžiai dainelių, pamokėlių ir pan.“

Mama Akvilė: „Džiaugiuosi, kad pasitaikė galimybė išklausyti Jūsų, prisijungti prie šių nuotolinių kursų, kur tokios smagios užduotys. Apėmė toks azartas, kaip skaitant gerą knygą, kai nori dar dar ir dar, o ties šeštu žingsniu toks savotiškas liūdesys, kad tuoj šie kassavaitiniai atradimai baigsis. Pagrindinis mano lūkestis, ko aš tikėjausi iš šio kurso, – tai idėjos smagiam ir turiningam laikui su vaiku, išsipildė su kaupu. Ir nors dabar vis daugiau pasirodo pranešimų, kad nereikia vaikų taip anksti edukuoti, viską jie spės, leiskim žaisti, duokim vaikystę, Jūs parodėte, kad edukacija be žaidimo, be vaiko sudominimo, be linksmumo ir nėra įmanoma!“

Mama Viktorija: „Su drauge tyliai vis džiūgaudavom ir džiaugiuosi iki šiol visom užduotim ir ypač teorine dalim, ir vis dar negaliu patikėti – kur aš anksčiau buvau?! :))) prieš kursą jaučiausi blogai, ir net šiek tiek pavėlavusi su vyresnėliu, kuriam jau 5.5 m. O mažajam 1.5 m. Tačiau prabėgus porai mėnesių ir praėjus jūsų kursą jaučiuosi visiškai kitaip :) Mažyliui be galo patinka visos mūsų daromos užduotys: muzikos klausymas, šokiai, skaitymas, užsienio k., įvairios korteles iš vis topas, ir knygeles pasidarytos :) tai vieni jo mėgstamiausių žaidimų! Vyresnysis taip pat įsitraukia ir noriai pats skaito viską kas parašyta – dviguba nauda! Tikrai nesustosim, turim noro dar daug daug išmokti!“

7 intelektai mokymai

Dėmesio, informuojame, kad visos Jums pateiktos medžiagos, kurią gausite kurso metu, turinys yra laikytinas kūriniu, kuris yra saugomas Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei kitų teisės aktų nustatyta tvarka. Pažymime, kad Jums yra draudžiama minėtą medžiagą bet kokia forma (pavyzdžiui, talpinant Facebook, siunčiant el. paštu ir t. t.) viešai rodyti ar platinti tretiesiems asmenims. Jums pateikta medžiaga yra skiriama tik Jūsų asmeniniams poreikiams. Tuo atveju, jei kurso medžiaga bus naudojama nesilaikant nustatytų reikalavimų, šios medžiagos autorius įgys teisė ginti savo pažeistas teises teismuose taikant Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 77 str. numatytus teisių gynimo būdus.

Programos gyvai ir nuotolinio kurso palyginimas

7 INTELEKTŲ LAVINIMO PROGRAMA (16 SUSITIKIMŲ: SENSORINĖ ŽAIDIMŲ SESIJA + MINI SEMINARAS + ŽAIDIMŲ NAMAMS LAPAI)
ir NUOTOLINIAI MOKYMAI TĖVAMS: „STEBUKLINGA PRADŽIA PAGAL 7 INTELEKTŲ LAVINIMO PROGRAMĄ I DALIS”
Teorinės temos: programoje gyvai - 16 temų, dėstoma gyvai po žaidinimų sesijos, nuotoliniuose - 8 vebinarai, išsamiai dėstoma vaizdo įraše, kurį galima peržiūrėti bet kada mokymų metu.
Namų uždaviniai – skiriasi: programoje gyvai – lapai su aprašymais ir gyva mokytojo konsultacija studijoje, nuotoliniuose - išsamus lektorės pasakojimas vebinare ir paruošti naudojimui grojaraščiai, medžiaga spaudai, žaidimų video pavyzdžiai, dainelių su ženklais vaizdo įrašai.
Konsultacija: programoje gyvai – galimybė pasitarti grupėje per kiekvieną pamoką, nuotoliniuose - galimybė rašyti laiškus su klausimais lektorei bei užduoti klausimus uždaroje Facebook grupėje.
Konsultuoja: programoje gyvai – sertifikuotos programos mokytojos, nuotoliniuose - programos autorė, edukologė Renata Lazdin.

***
Plačiau apie lektorę:

Edukologė Renata Lazdin yra legendinės 7 intelektų lavinimo programos ir knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai” autorė, kūdikių akademijos Mažųjų valdos ir vienintelio Lietuvoje keturkalbio vaikų darželio „Mažųjų valdos“ įkūrėja. Renata augina septynerių metų sūnų ir 10 mėnesių dukrytę, tad seminaro metu dalinsis labai gyvais potyriais iš savo namų, kuriuose dabar auga kūdikis.

„Kviečiu kiekvienam vaikui sukurti turtingą pažinimui aplinką, patogias sąlygas žaisti. Svarbu pastebėti, kad intelektinis ugdymas apima ir fizinį, ir dvasinį, ir emocinį ugdymą. Ypač pirmaisiais metais“, – sako Renata Lazdin.

Seminare dėstomas turinys aktualiausias šeimoms su mažyliais iki 3 metų ir besilaukiančioms šeimoms, tačiau daugelis temų – labai vertingos visą pirmąjį septynmetį!