Nuotolinis praktinis kursas TVARKOS ANATOMIJA

Namuose vyrauja betvarkė? Nuo žaislų lūžta lentynos, o vaikas savarankiškai nežaidžia ir juo labiau nesitvarko? Šio kurso metu sužinosite, kaip organizuoti namus, kad vaikas savarankiškai palaikytų tvarką. Kurso dalyvių laukia praktinės permainos be griežtumo ir pykčių. Kursas tinka net ir gyvenantiems mažose erdvėse! O tvarkos anatomijos principai pritaikomi ir darželio grupėse, tad į kursą kviečiame ir darželių auklėtojas.

Kas tai?

Tai 50 dienų – penkių žingsnių programa (medžiaga studijavimui ir užduotys praktikavimui pateikiami kas 10 dienų, prieinamos įgyvendinimui dar mėnesį po kurso pabaigos). Kiekviename etape Jūsų laukia:

  • Video seminaras (video įrašas su slaptažodžiu, nuo patiekimo prieinamas iki kurso pabaigos, tad peržiūrėti galite bet kuriuo Jums patogiu metu) (iš viso 5 video seminarai).
  • Praktinės užduotys temos įgyvendinimui. Jo įgyvendinimas pavers teoriją kasdiene praktika (iš viso 5 uždavinių rinkiniai).
  • Autorinis terapinis repertuaras ir medžiaga spaudai.
  • Atgalinio ryšio priemonės: galimybė bet kada konsultuotis el.paštu su lektore.

Plačiau…

Praktinio kurso temos:

  1. Vaikiškos tvarkos logika.
  2. Ritmo ir švarumo tvarka.
  3. Montessori metodo stebuklai.
  4. „Dailiosios“ lentynos.
  5. Laisvo-kūrybinio žaidimo „tvarka“.

TVARKA yra malonus dalykas daugeliu prasmių ir kalbant apie mažųjų ugdymą turi įvairiausių pavidalų. Dienos ir ritmo tvarka, mylavimo tvarka, valgymo tvarka, mamiško poilsio tvarka ir t.t. Plačiau…

Amžius:

Šeimoms su vaikais nuo 1,5 iki 6 m.

Kviečiame susitvarkyti ir išmokyti vaiką tvarkos logikos!