Kokybiškas ,,pasimatymas” su vaiku

Čia nereikia rūpintis buitimi, trukdančia judviems namuose. Už kiekvieną MV praleistą akimirką vaikelis bus jums labai dėkingas. Pamatysite. Šiais aktyvaus gyvenimo laikais jauni tėvai išties patiria nemažą spaudimą – kad jų vaikelis būtų pats geriausias, pirmiausias ir šauniausias. Namuose aktyviai užsiimti savo stebuklo lavinimu randa laiko ir jėgų nedaugelis, juk tai – sunkus darbas, kuriam buityje ir naujose tėvystės pareigose nelieka nei laiko, nei jėgų. MV specialistai ne tik ugdys, bet ir patars, o namo išlydės su žaidimų sąrašu – kad laikas iki kito apsilankymo neprailgtų. Beliks maloniausia – stebėti rezultatus, o jie pasirodo itin greitai.

Geriausia gyvenimo pradžia

Konstruktyvus, visapusis gyvenimo ir jo sukauptų žinių pažinimas – milžiniškas indėlis į vaiko ateitį. Nėra nieko imlesnio žinioms ir aktyvesnio nei mažas vaikas. Jis yra gimęs mokytis. Jis yra potencialus genijus ir skuba išnaudoti geriausią laiką. Tėvų uždavinys – palaikyti įgimtą meilę pažinimui. Tipinis požiūris žlugdo instinktą mokytis, o vėliau – bando jį įdiegti iš naujo ir stebisi – kodėl taip sunku, kodėl vaikai nenori mokytis? Mažam vaikui mokymasis – geriausias pasaulyje žaidimas. Pasirūpinę turiningu vaiko užimtumu pamatysite kokiu džiaugsmingu mokiniu jis užaugs. Sutaupysite daugybę valandų savo laiko ir pinigų, kurių nereikės skirti korepetitoriams. Gavus išsilavinimą MV, mokykla vaikui taps natūralia tąsa – besitęsiantis puikiausias žaidimas pasaulyje!

Džiugesnė tėvystė

Tėvystė – be galo be krašto praturtinantis patyrimas. Tačiau šiais egocentrizmo klestėjimo laikais skirti galybę savo gyvenimo kitam žmogui – kaip niekada sunki užduotis. Tai – didelė prabanga. Ar žinote, kad vaikaibūna neramūs ir irzlūs tik dėl dviejų priežasčių? Jie arba serga (kas kartais nutinka visiems), arba – nuobodžiauja (kas, deja, nutinka itin dažnai arba yra nuolatinė būsena).

Išsilavinęs kūdikis – daug sukalbamesnis (nes supranta daugiau žodžių), daug interaktyvesnis (nes net ir žaislų tvarkymas jam – žaidimas) ir daug ramesnis (nes per dieną daug patiria, nebėra irzlus iš nuobodžio ir apmaudo dėl seniausiai nebeįdomių žaislų).

Viskas po vienu stogu

Kūdikių akademijoje, vaikams pritaikytoje infrastruktūroje, rasite visas mažiems vaikams ir jų mamoms siūlomas paslaugas: muzikinį, meninį, fizinį lavinimą, sportą mamoms su mažyliais ir kitas vertingas bei naudingas veiklas.

Emocinis poilsis ir socializacija

Gyvenimo pasikeitimas išties išsekina daugiau nei pati vaiko priežiūra. Kalbėti galime įvairiai, bet vaiko atsiradimas pakeičia mūsų santykius su aplinkiniais – su vaikų neturinčiais draugais ,,vaikiškų” aktualijų neaptarsi. MV infrastruktūra subalansuota vaikų užimtumui ir mamų poilsiui bei socializacijai.