Edukologės Renatos Lazdin knyga "Vienas vaikas - 7 intelektai".

Edukologės, Mažųjų valdų vaikų akademijų ir vaikų darželių steigėjos Renatos Lazdin knyga, kuri vadinama ankstyvojo ugdymo pradžiamoksliu.

knyga

7 intelektų lavinimo programos dienoraštis

7 intelektų lavinimo programos DIENORAŠTIS yra edukologės Renatos Lazdin vadovas kelionėje per 16 ankstyvojo ugdymo temų. Autorė žymi svarbiausius šių temų akcentus, ties kai kuriomis iš jų siūlo žaidimus, o taip pat kviečia dienoraštį pildyti savo šeimos pasidalinimais, svarbiausiais studijuojamos temos aspektais, taip pat pasižymėti tos savaitės žaidžiamus žaidimus bei užsirašyti savaitės dainuojamas daineles.

Stalo žaidimas "AŠ ir DARŽELIS"

Stalo žaidimas AŠ IR DARŽELIS, tai 16 storo kartono kortelių, kur vienoje pusėje rasite situacijas ir jų sprendimų iliustracijas - jas žaisite su vaiku, o kitoje pusėje - rekomendacijos tėvams, kaip įveikti tam tikrus su vaiko elgsena susijusius iššūkius - terapinių žaidimų pagalba.

Emocijų fėjos, metodinė priemonė emocijų pažinimui

Rinkinį sudaro 14 kortelių: (A) viena titulinė kortelė su esminėmis žinutėmis apie emocijas ir keliais žaidimais, kuriuos galite žaisti namuose, (B) 10 didelių kortelių su emocijų fėjomis ir emocijų pelėdžiukais; (C) trys kortelės skirtos sukarpyti. Tai padarę turėsite dar 10 mažų kortelių su fėjų ir palėdžiukų atvaizdais, o kitoje jų pusėje – eilėraščiais, bei klasikos kūriniais, kurie padės išgirsti emocijas.

Knygelė "Visa tiesa apie darželį"

Edukologės Renatos Lazdin sugalvota ir sudeliota skaitymo ir spalvinimo knygelė VISA TIESA APIE DARŽELĮ. 24 puslapiai, ISBN 978-609-417-175-8. Leidėjas Mažųjų valdos.

Plakatas Skaičiavimo juosta

Skaičiavimo juosta - pailgas plakatas, kuris padės Jūsų namuose atvaizduoti kiekius nuo 1 iki 10, tam, kad mažylis turėtų galimybę ne tik išmokti skaitmenis, bet ir pažinti jų turinį. Juk, pavydžiui, 7 yra ne tiek "7", kiek septyni taškai.

Du gaideliai, skaitymo kortelės-dainelės

Skaitymo kortelės-dainelės iš Mažųjų valdų ciklo „Mažyliai irgi skaito!“ Rinkinį sudaro 12 dainelės kortelių kortelių, 1 iliustruotų žodžių kortelė ir 1 titulinė kortelė su naudojimo rekomendacijomis. Rekomenduojama nuo 6 mėn. iki kol vaikas išmoks skaityti.

Išdykusi abėcėlė (žaidimo kortelių rinkinys)

Rinkinį sudaro 32 kortelės su išdykusia raidele vienoje pusėje ir didžiąja bei mažąja raidėmis be iliustracijos antrojoje. 4 papildomos kortelės, pasakojančios, kaip žaisti su išdykusiomis raidelėmis, 32 klausimai, kurie padės supažindinti su raidelės nuotykiu, išdykusios pamokos-žaidinimo scenarijus, kuris padės Jums išmokti planuoti visas kitas pamokas-žaidinimus. Kortelių dydis – 10×10 cm.

Teminių skaitymo kortelių rinkinys (150 vnt.)

Plakatų rinkinys "Labai aiškios gyvenimo taisyklės"

4 plakatų rinkinys - viso 30 gyvenimiškų taisyklių keturiose kagegorijose - ŠVARA, TVARKA, PAGALBA, VALGYMO PROCEDŪROS. Plakatų dydis - A4. Laminuota.

Rinkinys matematikai 50 (lipdukai + kortelės)

50 vienetų kortelių ir 1378 vienetai 1,5 cm skersmens lipdukų.

Rinkinys matematikai 100 (lipdukai + kortelės)

100 vienetai kortelių ir 5050 vienetai 1,5 cm skersmens lipdukų.

Didelės skaitymo kortelės (tuščios)

Vienos kortelės plotis - 42 cm, o aukštis - 14,5 cm, komplekte 100 vnt.