Nuotolinė 7 intelektų lavinimo programa JAUSMAI

Video 7 intelektų lavinimo programa JAUSMAI: emocijos, muzika ir daug daugiau

„Princas Noriukas–Nenoriukas jau nuo pat ryto jautėsi kažko suirzęs. Atsikėlęs anksčiau jis nekantravo greičiau keliauti. Princui atrodė, kad laikas bėga ypač lėtai, o mokytoja – lyg tyčia kažko delsia. Palapinėse miegoję vaikai pradėjo tik busti, tad dar visų laukė ryto prausimasis almančiame miško upelyje, vanile kvepianti pusryčių košė, kurią mokytoja jau buvo spėjusi išvirti (Princui tai ypač maloniai kuteno nosį), ir pasiruošimas žygiui.“

Pagrindinis nuotolinės video programos personažas Princas Noriukas – Nenoriukas. Sumanios, empatiškos ir mylinčios mokytojos padedamas Princas keliaus į paslaptingąją Trijų karalių valdomą karalystę. Kelionės metu susidurs su sunkumais, pažins jausmų pasaulį, supras emocijas ir suvoks jų atpažinimo svarbą, gebės išreikšti teigiamus jausmus, mokysis meilės rūšių, įsisąmonins vilties prasmę ir padarys dar daug netikėtų ir prasmingų atradimų.

Programos turinys:

 1. 16 emocingų ir doringų temų – 32 video pamokėlės – serijos (±20 min. trukmės kiekviena);
 2. Princo dienoraštis su užduotimis (leidinį gausite paštu) + galimybė konsultuotis el.paštu dėl programos įgyvendinimo;
 3. Video pristatymas kaip įgyvendinti princo dienoraštyje pasiūlytas programas pilnaverčiam programos įgyvendinimui.

Programos lankymo pradžioje gausite dailiai iliustruotus princo dienoraščius, su emociniam, muzikiniam ir doriniam ugdymui skirtomis užduotimis (jas žaisite, jei norėsite, kiekvieną dieną kartu su vaiku). Tai padės pamokos turinį “apgyvendinti” ir viską išbandyti savo namuose. Taip kartu su vaikais praturtinsite kasdienius santykius teigiamais jausmais bei fisolofinėmis įžvalgomis. Dienoraštį sudaro 15 paveikslų – kiekvienai savaitei, – po vieną. Juos vis kaupiant, pilnėjanti knyga netruks virs šeimos jausmų pasaulio tyrinėjimo vadovu.

Pasakiškų pamokų metu keliauti visiems padės dešimtys autorinių šios programos dainų, leituvių liaudies ir adaptuotų, o taip pat būtent šiai programai parašytos unikalios dainos apie laimę, draugystę ir kitas gyvenimiškas tiesas. Šokamos, dainuojamos, grojamos jos drauge leis pažinti emocijų ir muzikos pasaulį.

Amžius:

šeimoms su vaikais nuo 3 iki 10 metų. Pilną programos vertę pajusite tik pamokas žiūrėdami ir praktikuodami kartu su vaiku.
Programa skirta gautas žinias bei įgūdžius išmokti taikyti kasdienybėje ir tą daryti visą likusį gyvenimą. Tam, kad būtų lengviau padėti vaikui užaugti geru žmogumi.

Kaip?
Video pamokos pateikiamos du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Įrašai nuo pateikimo momento prieinami iki kurso pabaigos. Princo dienoraščio turinys siunčiamas registruotu paštu. Medžiaga skirta naudoti šeimai, lankančiai programą. Dalinimasis šiuo turiniu su kitais asmenimis griežtai draudžiamas ir persekiojamas teisminiu keliu.

Kam skirta video programa?

 • tiems, kurie norėjo, bet neturi galimybės lankyti „Jausmų pasakos” programos Mažųjų valdų vaikų akademijoje gyvai;
 • tiems, kurie nori padėti vaikui užaugti geru žmogumi;
 • tiems, kas nori praturtinti šeimos kasdienybę;
 • visiems, kurie atranda/jau atrado ankstyvąjį ugdymą ir vaiko dienas nori užpildyti prasminga veikla bei pasaulio pažinimu;
 • tiems, kas nori atrasti prasmingą ekranų turinį, nes nenori vaikui rodyti bet ko.

Kada ir kaip prasideda?

Pirmąją praktinių mokymų dieną el.paštu, kurį nurodysite pirkdami bilietą, sulauksite laiško su pirma video pamoka.

Tai autorinė Mažųjų valdų programa, kurią kūrė trys specialistės::

 • dr. Lolita Navickienė, emocinio imitavimo metodo, „Šeimos knygos“ ir kitų leidinių autorė, studijos Sveikutis įkūrėja;
 • edukologė Renata Lazdin, Mažųjų valdų įkūrėja ir knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė;
 • psichologė Viktorija Grigorjeva, seminarų lektorė, pasakų ir žaidimų terapijos specialistė, kūrybinių dirbtuvių Permainų vėjas autorė.

VISKAS BUS GERAI! (aut. dr. L.Navickienė ir dr. A.Navickas):

Viskas (viskas) bus gerai! (bus gerai)
Mamos (mamos) žino tai (žino tai).
Šia vilties kalba, Drąsinkim save.
Nors dabar sunku, mums užteks jėgų!

Viskas (viskas) bus gerai! (bus gerai)
Tėčiai (tėčiai) žino tai (žino tai).
Tikslą kai turi ir savim tiki,
Nebijai suklyst – visados laimi!

Turite klausimų? Rašykite [email protected]