Slide background

Juk genijais - tampama

 
vaikų darželis mažųjų valdos info

IEŠKOME DARBUOTOJŲ!

Keturkalbis harmoningos raidos vaikų darželis Mažųjų valdos ieško komandos nario. Esame viena iš progresyviausių ugdymo įstaigų Lietuvoje, todėl ne tik kuriame geriausią aplinką dirbti (pilnavertis oficialus atlyginimas, du mėnesiai atostogų ir kita), bet ir keliame aukštus reikalavimus dirbantiems su mūsų karalaičiais. Ieškome ne tiesiog auklėtojų, o įkvepiančių GYVENIMO MOKYTOJŲ. Visus kandidatus kviečiame užpildyti ANKETĄ štai čia. Artimiausiu metu susisieksime.

Naujojo sezono tvarkaraštis!

Labai pasiilgome dūzgiančių akademijos lankytojų. Čia rasite naująjį TVARKARAŠTĮ. Štai čia galite susipažinti su KAINOMIS ir lankymo politiką, o štai čia – UŽSIREGISTRUOTI į pamokas. Taip pat kviečiame atvykti į atvirų durų dieną, kuri vyks rugsėjo 1 d. 10.30-14 val. (registruotis nebūtina).

Visos dienos vaikų darželis K.Donelaičio g.

Kviečiame teirautis dėl paskutinių vietų į ypatingą Mažųjų valdų vaikų darželis (K.Donelaičio g. 5A). Tai keturių kalbų mokymosi aplinką kuriantis ir autorinę harmoningos raidos metodiką įgyvendinantis daugiakalbis darželis, kur suvokiama vaikas turi teisę ne tik į kokybišką maistą, bet ir į kokybišką, kupiną pažinimo aplinką. Sveikai maitinamės, taikome lauko pedagogiką, nuo ryto lyg vakaro prasmingai žaidžiame, svajojame. Darželis, kuriame viskas įskaičiuota. Kviečiame! Plačiau.

Sveiki atvykę!

Mielos mamos, tėčiai ir jų mažyliai!

Kas yra Mažųjų valdos? Tai – išskirtinė, SoHo lofte įsikūrusi kūdikiams ir mažiems vaikams pritaikyta vieta. Čia galite – atrasti geriausias Vilniuje ankstyvojo ugdymo programas (nuo gimimo iki 4), pailsėti ir pažaisti vaikų žaidimų ir sporto kambaryje (vaikams iki 3,5 metų), išsinuomoti žaidimų ir sporto kambarį gimtadieniams, įsigyti mažiausiems skirtų kokybiškų ugdymo priemonių bei – tiesiog pailsėti nuo kasdienės rutinos.

Naujausi mūsų tinklaraščio įrašai

Draugaukime per Facebook

Slide 1

Slide 2

Tab 1
Tab 2